Założycielem Kancelarii jest radca prawny Jakub Wysocki.

Jakub Wysocki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku. Praktykę zawodową radca prawny Jakub Wysocki rozpoczął jeszcze na studiach, kiedy to w ramach stażu pracował w Kancelariach Prawnych na terenie Gdańska. Po ukończeniu studiów z wynikiem bardzo dobrym, Jakub Wysocki przystąpił do odbywania aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.

W trakcie odbywania aplikacji zawodowej i zajęć teoretycznych, radca prawny Jakub Wysocki kontynuował zdobywanie doświadczenia zawodowego w praktyce w charakterze aplikanta radcowskiego w największych trójmiejskich Kancelariach Prawnych.

Po odbyciu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku został wpisany na listę radców prawnych pod numerem GD-3100.

Radca prawny Jakub Wysocki zawód wykonywał początkowo w ramach współpracy z Kancelariami na terenie Trójmiasta, a od 2017 roku w ramach prowadzonej przez siebie Kancelarii Radcy Prawnego.

Radca prawny Jakub Wysocki jest osobą energiczną i skuteczną, a swój zawód wykonuje z pasją i poczuciem misji. Chętnie rozwija się zawodowo poprzez regularny udział w szkoleniach. Jego celem zawodowym jest rozwiązywanie problemów prawnych Klientów poprzez zapewnienie im specjalistycznej obsługi prawnej i poczucia bezpieczeństwa. Świadczone usługi zawsze są na najwyższym możliwym poziomie, a zadowolenie Klientów traktuje jako swój priorytet.