Kancelaria Radcy Prawnego w Gdańsku

Kim jestem

Jakub Wysocki Radca Prawny

Nazywam się Jakub Wysocki i ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku. Moją praktykę zawodową odbyłem już na studiach w gdańskich kancelariach. Studia ukończyłem z oceną bardzo dobrą i od razu rozpocząłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.

Kancelarię Radcy Prawnego prowadzę od 2017 roku. Zajmuję się pomocą prawną dla biznesu i klientów indywidualnych. Uważam, że dobry prawnik to taki, który w prosty sposób mówi o skomplikowanych sprawach. Oszczędzam Twój czas i przekładam paragrafy na praktykę w codziennym życiu.

Po godzinach lubię czytać książki i podróżować, interesuję się również motoryzacją i sportem. Pasjonuje mnie zwiedzanie innych krajów, ale bardzo lubię również zabrać swoją rodzinę na wędrówkę po Polsce.

Jestem bardzo dokładny, zaangażowany i umiem słuchać. Potrafię myśleć i wyciągać wnioski, sumiennie prowadzę powierzone mi sprawy.

Jeśli masz problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić

skontaktuj się ze mną

Współpracownicy

Teodor Wojciechowski Radca Prawny

Teodor Wojciechowski

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku od 2017 roku. Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie ukończonego z oceną bardzo dobrą po obronie pracy magisterskiej z zakresu europejskiego prawa gospodarczego.

Praktykę prawniczą zdobywał już od czasu studenckich w kancelariach olsztyńskich, a następnie na trójmiejskim rynku prawniczym. Swoje doświadczenie zdobywał na takich płaszczyznach jak obsługa dużych przedsiębiorstw czy pomoc prawna klientom indywidualnym.

W zakresie jego specjalizacji znajduje się szeroko pojęte prawo cywilne materialne i procesowe, prawo rodzinne i spadkowe, prawo gospodarcze z naciskiem na postępowania między przedsiębiorcami, prawo spółek handlowych, prawo nowych technologii, spory z zakresu prawa pracy. W kręgu jego zainteresowań prawnych leży prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej szczególnie w zakresie branży kreatywnej.

Prywatnie miłośnik sportu – głównie gier zespołowych takich jak koszykówka, siatkówka czy piłka nożna. Ponadto amatorski gracz na gitarze oraz meloman stale powiększający swoją kolekcję płyt winylowych.

Radca prawny Teodor Wojciechowski biegle włada językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym.

Szukasz sprawdzonego radcy prawnego?

Skontaktuj się ze mną